My new world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

2 posters

Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  Master ^^ Нед Дек 12, 2010 4:54 pm

Светлини, камера, 1-2-3 в ефир!
Бенда засвири.
По увивините стълби слезе Кимбърли Фейнт.
-Здравейте, здравейте!-усмихваше се тя и мяташе с ръка
Спря се пред една от камерите и се усмихна още по-широко.
-Здравейте драги зрители, и добре дошли в Клю-клю с мен, Кимбърли Фейнт.-тя направи кратка пауза-Днес на гости ще ни е Майли Сайръс, която ще говори за новото си гадже, развода на родителите си и мечтите й за напред. После ще погледнем иззад кулисите на турнето на Джонас и как върви новия албум на Тейлър Суифт. Даниел Радклифт заловен пиян, Селена Гомез забъркана в скандал с Дейвид Хенри, Деми Ловато се влошава още повече, Анджелина и Брат се разделят и още. Както и интервю с Диди Уинчестър за бъдещите й творчески планове. Нека дя я посрещнем!
Тя опъна ръка към стълбите.
-Диди Уинчестър!-извика Ким и публиката запляска

Master ^^
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 01.12.2010

https://becomeastar.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  xx_diddie_xx Нед Дек 12, 2010 5:03 pm

Слизах по стълбите махайки.Усмихнах се широко.Имаше много хора които пляскаха ,очевидно на мен .. Супер ! Хванах се за парапета и продължих да слизам.Усмихнах се на водещата и слязох от последното стъпало.Бях в добро настроение и отново помахах на феновете си с усмивка.
-Благодаря ви !! Благодаря ви много !!-те не спряха да пляскат и аз се засмях ..Погледнах водещата.Беше с изящна лилава рокля,блестяща като слънце и обувки в тон с роклята.Гимът и беше страхотно съчетан с дрехите и !!
-Добър вечер !!-усмихнах се.
xx_diddie_xx
xx_diddie_xx

Брой мнения : 92
Join date : 04.12.2010

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  Master ^^ Нед Дек 12, 2010 5:09 pm

-Здравей, миличка...-тя сложи ръка на гърба на Диди и двете тръгнаха към дивана и бюрото-Добре дошла.
-Добре заварила-усмихна се Ди и седна на диванчето-Благодаря за поканата.
Кимбърли се обръна към камерата пред нея.
-Тук, до мен, е младата звезда Диди Уинчестър.
Публиката отново запляска.
-Е, Диди-обърна се към нея Ким-Сега се се снимав в Дневниците на вампира, а какви са творческите ти планове за вбъдеще?

Master ^^
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 01.12.2010

https://becomeastar.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  xx_diddie_xx Нед Дек 12, 2010 5:16 pm

-Ами относно Дневниците на вампира-там вече съм главен герой и може би зареди ролята ми там като ме видят някой хора ме смятат за вампир.-засмях се.-А скоро ще се снимам в екшън-комедия с Брус Уилис.Винаги съм го искала !!-отново се засмях.
Ким ме погледна очудено.
-Защо си го искала толкова ??
-Ами,като бях малка с баща ми много обичахме да гледаме филми с него.Аз винаги след това се правих на супер герой.Всъщност като малка наистина бях странна,много хора ми го казваха.Смятам да запиша нов албум "I stay for you".И сега ме извикаха на прослушване за един сериал.Ще опитам да спечеля главната роля.-усмихнах се.
xx_diddie_xx
xx_diddie_xx

Брой мнения : 92
Join date : 04.12.2010

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  Master ^^ Нед Дек 12, 2010 5:22 pm

-Късмет...-усмихна се тя-Понеже името на нашето предаване е "Клю-Клю", сгурно наште зрители се питата какво мислиж да скандала със Селена Гомез и Дейвид Хенри. Преди полувин година бяха хванати на плажа, после в мола, а сега да се държат за ръце на терасата на дома на Селена. Твоят коментар?

Master ^^
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 01.12.2010

https://becomeastar.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  xx_diddie_xx Нед Дек 12, 2010 5:25 pm

-Че защо моят ??-засмях се.-Те са големи хора каквото си искат ще правят-щях да пукна ..-Селена ми е приятелка,но не ми е казвала нищо такова.Незнам,може би сте се объркали .. -всичко потъна в тишина за 2 минути.Какво толкова бях казала ??
Че не ме интересуват ли ??
-Ти нали излизаш с него ??-провикна се някой от публиката.Какво ??
-Какво ?? Не,не,няма нищо такова.-засмях се.
xx_diddie_xx
xx_diddie_xx

Брой мнения : 92
Join date : 04.12.2010

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  Master ^^ Нед Дек 12, 2010 5:31 pm

Кимбърли въздъхна.
-Преди две години когато той беше по-голямата звезда във връзката не излизахте ли?-Ким ставаше гадна, но това бе смисъла на предаването:да въртят звездите на шиш
-Не, не!-запоравдада се Диди-Ние сме просто приятели. И винаги сме били такива.

-Както кажеш-усмихна се мазно Кимбърли-Ти си нова в сета на Дневниците на вампира. Джорджия Питърсън се бе появила полувин сезон по-рано. Как се разбираш с екипа? И най-важното: Когато Джорджия бе на гости в моето предаване преди две седмици твърдеше, че по-добре да умре от колкото да се откаже от тийм Стефан. Ти от кой тийм си и защо?

Master ^^
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 01.12.2010

https://becomeastar.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  xx_diddie_xx Нед Дек 12, 2010 5:44 pm

-Тийм Делена форевър ;дд -засмях се-Амии аз и Пол не се разбираме особенно...Днес имахме скандал.А с Иан се познаваме отт ..-започнах да броя на пръсти-17 години.Незнам.Не казвам,че Пол е гадняр или нещо такова,но просто не сме си симпатични-засмях се-А доколкото знам Джи не ме харесва особенно ..за жалост..Това че съм от ското в дневниците наистина е странно.Феновете ми се увеличиха и работя все повече.Първо исках Джи да ми помогне да се впиша защото Нина бешее малко заета,но тя май не ме хареса ии ..-пак се засмях
xx_diddie_xx
xx_diddie_xx

Брой мнения : 92
Join date : 04.12.2010

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  Master ^^ Нед Дек 12, 2010 5:56 pm

По всичко личеше, че водещата не беше планирала да й отговорят:Мразя всички без Иан. Всички ме обичат...
-Тааа...За какво беше този ваш скандал? Защо с Джорджия не се разбирате?-попита Кимбърли-Мислиш ли че те двамата завиждат на успехите ти? Пол не е изиграл толкова много роли, Джорджия е играла в Хари Потър, Училищен мюзикъл, още няколко тъпотии на дисни и Шерлок Хоумс. Ти си пожънала бая успех. Ти самата завиждаш ли им за нещо? Или просто не се спогаждаш с тях...Самочувствие ли имат или...? Попадала ли си в скандали с Джорджия. А как се разбираш с Нина? Наскоро папараци ви бяха заловили в кафене. Изглеждахте някак раздразнени на снимките.

Master ^^
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 01.12.2010

https://becomeastar.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  xx_diddie_xx Нед Дек 12, 2010 6:15 pm

-Ами не мисля,че има за какво да ми завижда Джи.Тя е красива,талантлива,умна известна и немразена така да се каже.Има много хора които ме мразят от екипа,незнам защо.Не завиждам на Джи но пък съм и голям фен-засмях се.-С Нина сме най-добри приятелки .. -или може би бяхме .. но ще си трая-В кафенето репортерите ни задаваха не само лични,но и обидни въпроси.Тя ме защити. Относно мен,смятам че не съм една от най-добрите.Забавиха заплатата ми зареди тази на Пол и Нина,така че едва ли.-отново се засмях.-Сега наистина ми е трудно защото много хора ме мразят и понякога тормозят само с думите си..
xx_diddie_xx
xx_diddie_xx

Брой мнения : 92
Join date : 04.12.2010

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  Master ^^ Нед Дек 12, 2010 6:38 pm

-Напреднахме с времето, така че да чуем твоите фенове на телефонната линия-усмихна се Кимбърли и отново погледна в камерата пред нея-Първа е Джени от Канзас. Как си Джени?
-Добре, благодаря, Кимбърли!-чу се детински глас
-Въпросът ти към Диди?
-Здрасти, Диди!-поздрави Джени-Аз съм ти голяма фенка и много те харесвам
-Благодаря, Джени-усмихна се Диди
-Въпросът ми е:Ако искам да стана актриса къде трябва да отида? Чао.
Телефонът затвори.
-Е-започна Ким-Един вид:ти как проби в киното?

Master ^^
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 01.12.2010

https://becomeastar.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  xx_diddie_xx Нед Дек 12, 2010 7:08 pm

-Ами беше странно.Запизнах се с един продуцент той хареса как се справям и така ..-усмихнах се.-Джени и други деца като нея-пишете на този имейл адрес ;; --------- и ще се свържете с подходящ човек-усмихнах се.-Странното бе че родителите ми са Българи а аз живея в америка.Бяха дошшли и заминаваха,но вече ме оставиа тотално благодарение на репортерите.Дано са горди.-усмихнах се леко тъжно.
xx_diddie_xx
xx_diddie_xx

Брой мнения : 92
Join date : 04.12.2010

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  Master ^^ Нед Дек 12, 2010 7:20 pm

-На телефона е Карълайн от Ню Йорк. Как си Карълайн?
-Ок...-отговори момиче с малко по-зрял глас-Въпросът ми е...Кое би избрала: хубаво или умно момче. И второ:Любов или приятелство.
-Благодаря, Карълайн-отговори Кимбърли
-Дочуване-отвърна момичето и затвори
-Е, Диди?

Master ^^
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 01.12.2010

https://becomeastar.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  xx_diddie_xx Нед Дек 12, 2010 7:32 pm

-Ами .. първото Умно момче а второто наистина ме затруднява ПРЕКАЛЕНО МНОГО !!-засмях се.Подкрепяли са ме само 3 човека през живота ми и те са приятели.Има и един друг човек който ме подкрепя ВЪПРЕКИ че му забраних-загледах се замислено.-Но вие няма да разберете кой е тойййййййййй-казах подигравателно и пак се засмях.
xx_diddie_xx
xx_diddie_xx

Брой мнения : 92
Join date : 04.12.2010

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  Master ^^ Нед Дек 12, 2010 7:50 pm

-О, ще разберем-усмихна се тя-Е, благодаря ти Диди.
Двете станаха, сдрависаха се, музиката започна да свири отново и Диди се изкачи обратно по стълбите.
-Да продължим с новините-започна да крачи из студиото Кимбърли-На турнето на Джонас брадърс, на концерта в Лос Анджелис, Деми Ловато бе хваната от папараците да се разхожда с Ник Джонас, брата на бившето й гадже. След два дена, след концерта в Ню Йорк, Ник и Деми бяха хванати да се целуват.
Клю-Клю с Кимбърли Фейнт 3022072183_391f4a2afe
-След 2 години молби и всякакви обещания Анджелина Джоли прие да стане момиче на Бонд. Когато филма с нейно участие:Агент Солт излезе, тя призна, че хиляди пъти са й предлагали да участва във филм за агент 007, но тя отказвала. Стигала й целувката с Даниел Крейг в Лара Крофт. Вече се снима 2-ри филм за Бонд с негово участие. Точно тогава се разнесоха слуховете за края на БрадДжелина. Е, съжелявам фенове, Бат обяви официално раздялата във туитъра си. 7 не се дели на две...Как ли ще си разпределят децата?
Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Angelina-jolie
-Тейлър Суифт разказа в интервю за Ню Йорк Таймс, че работата за новия албум наистина и се отдава. Всеки ден измисля по някой нов коплет и наистина се забавлява. Може да си купим албума на златокоската това лято.
Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Taylor-Swift
-Същата вечер в която са взети снимките с целувката между Ник и Деми, Ловато влиза отново в болница. Този път в още по-критично състояние. Родителите й отказват всякаква информация. Дали този път новата изгора на Деми е виновна или бившия, който й създаде толкова проблеми-Джо?
Клю-Клю с Кимбърли Фейнт 11117571
-Напреднахме с времето и утре ще продължим с Майли Сайръс. Благодаря Ви приятели! Приятна вечер!

Master ^^
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 01.12.2010

https://becomeastar.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  Master ^^ Пон Дек 13, 2010 12:20 pm

Тази вечер:

  • Деми Ловато разкрива защо отново е в болница. Пряко включване по телефона с г-ца Ловато!
  • Майли Сайръс:Понасям много тежко развода на родителите си!
  • Новата звездна двойка:Иан и Нина. Пряко включване с Иан!
  • Трейлъра на новия филм за Бонд!
  • Джорджия Питърсън:България не ми лиспсва, Лондон-да
  • Турнето на Джъстин Бийбър е пълен провал!

Master ^^
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 01.12.2010

https://becomeastar.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  Master ^^ Пон Дек 13, 2010 9:53 pm

Предаването започна както винаги: Камера, светлини, музика, Кимбърли в луксозен, черен костюм.
-Здравейте драги зрители на Клю-Клю-усмихна се тя-Добре дошли и вие, гости на моето предаване! Днес ще започнем с Майли Сайръс. Аплодисменти за нея!
Публиката заръкопляска и майли слезе по стълбите. Косата й бе разпусната, с обеци-големи халки, дънки и шарена блуза.
Двете се поздравиха и се отправиха към дивана.
-Добре дошла, Майли-усмихна се Ким
-Благодаря за поканата-отговори Майли
-Та, направо към темата:Развода на родителите ти. Какво преживяваш?
-Наистина ми е трудно...-призна тя-Както на всяко дете. И двамата винаги са били до мен и сега ми е изключително неприятно. Не мога да си ги представя разделени. Често в къщи имаше скандали, те се очуждаваха..И мисля, че донякъде е виновна кариерата ми. Те двамата работеха и живееха само, за да просперирам. За сестра ми е още по-тежко. Тя е още много малка.

Предаването продължи с директната връзка с Деми Ловато.
-Здравей, Деми, чувашли ни?-попита Кимбърли
-Да, Ким. Радвам се да те чуя.-отговори със закъснение Деми
-Деми, кажи ни, каква всъщност е причината да влезеш в болница?
-Отново Джо-отговори гузно Деми
Публиката изохка недоволно в защита на момичето
-Когато видя онези снимки...в прочием няколко злонамерени репортери му ги изпратиха нарочно, за да стане скандал, направо откачи. Повика ме и започна да ми крещи. Беше като пиян. Аз мразя скандали. Той беше много груб. Псуваше ме..наричаше ме със всякакви имена, заплашваше, ме че с мен е свършено. И Ник се появи. Сбиха се, а аз избягах. Същата вечер изпуших и ме приеха отново в болница...


Интервюто с Джорджия беше следващото.
-Тя е актриса, тя е певица, тя е барабанистка, тя е вампир, тя е магьосник, тя е звезда.-представи Ким-Тя е Джорджия Питърсън!
Джи се спусна по стълбите с ефирна черна рокличка и високи токчета.
Щом се настаниха Ким започна да я разпитва.
-Как си Джи? Идваш право от снимките на Дневниците на вампира. Как вървят нещата?
-Доста добре-призна момичето-Винаги на снимките е напрегнато, бързаме, понякога нещата не стават перфектни, но се мъчим те да бъдат такива. Имам доста натоварен график:Дневниците, музиката с бандата, интервюта...от съвсем скоро и ютуб. Трудно смогвам да правя всичко.
-Наскоро в интервю за известен вестник намекна, че България не ти липсва. Ще коментираш ли?-помоли водещата
-Вижте...-започна-България е моята родна страна. Никога няма да я забравя, нито близките си. Но Лондон...Лондон е моя дом. Когато живеех в България нямах приятели, нямах бъдеще...Често дори спестявахме пари за хляб. Ако в момента бях в София щях да съм безработна художничка, която проси пред НДК. Лондон ми предостави всичко, което исках. Англия ми показваше колко ме обича. аз обичам нея също.
-Хайде, да видим кой е на линията-усмихна се Ким
Известно време никой не се обади но след секуда се чу глас:
-На терефона е Мери от Ел Ей.
-Здравейте-чу се глас-Джи, аз съм фенка на MCR, но ти никога не си казвала как се запозна с тях.
Момичето затвори.
-Благодаря, за въпроса-отговори Джи-Бях в Лондон. Снимахме 5-тата част на Хари Потър. С Том Фелтън избягахме от снимки, за да отидем на техен концерт в 5 часа. Концерта беше страхотен, но ние бяхме смешни, защото още бяхме с костюмите на слидерин. Бяхме много смешни. Набутахме се зад колисите като скрихме с пръст Хари Потър 5 на картите си от сета за ХП. В началото Франк не ме харесваше много, но се оказа, че не съм тъпо дисни както той ме наричаше.



ЩЕ ПРОДЪЛЖИМ УТРЕ ВЕЧЕР!

Master ^^
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 01.12.2010

https://becomeastar.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Клю-Клю с Кимбърли Фейнт Empty Re: Клю-Клю с Кимбърли Фейнт

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите