My new world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Улица "Бангшот"

Go down

Улица "Бангшот" Empty Улица "Бангшот"

Писане  Джи Питърсън Съб Дек 04, 2010 11:10 pm

Една от уличките, които водят към центъра.
Джи Питърсън
Джи Питърсън

Брой мнения : 52
Join date : 04.12.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Улица "Бангшот" Empty Re: Улица "Бангшот"

Писане  Джи Питърсън Съб Дек 04, 2010 11:30 pm

Крачех бързо по мокрите павета на мрачната улица. Стъпките ми отекваха в тишината. Бях обвила ръце плътно около кръста си, мъчейки се да се затопля в проливния дъжд. Косата ми бе мокра, потъмняла от водата, на разединени кичури. Дрехите ми бяха прогизнали. Подметките на новите ми обувки също бяха попили вода.
Чантата ми се размърда а след секуда прозвуча познатата песен:Mmmm what `cha say?
Яросто задърпах чантата увиснала на рамото ми и извадих телефона. На дисплейчето се изписа:Cyr. Днес за мен той бе Райън! Когато съм бясна винаги ги наричам с истинските им имена.
-Кажи, Райън?-изцедих-Какво има? Пак ли нещо съм направила?
-Джи!-изписка той с онова негово детинско гласче-Не искахме...Виж...Пък й не знаехме, че си такава феминистка!
-Да бяхте помислили преди този кретен Дерек, ти, Касем и...за бога какво е истинското име на онзи 3-тия, да ме поканите да онова отвратително парти да да говорите такива неща за мен!-изрещях
Последва две секунди мълчание. От другата страна последва разменяне на реплики някъде в стаята.
-Джи, Суифти е!-чу се спокоен глас на мъж-Знаеш ли от къде да минеш? Да не се загубиш...Не искахме да става така...
Скай/Жената на Дерек/ изкрещя нещо, че са загубеняци, но не можах да чуя какво казва много добре.
Мразя онези шеги за мензиси, гърди и тн и тн. А те преминаха границата.
-Стой там където си?-продължи момчето-Касем ще те вземе.
-Не искам никой азиатец да ме взима!-троснах се като набих спирачки докато ходех
-Ама, че си расистка, Джорджия!-изкрещя право в телефона Дерек-Стой там!Ще се загубиш.
Май бяха прави. Къде бях всъщност?
-Ще спра само защото вали...-не можах да призная, че се намирах в ситуация на малко дете
-Ок-телефона се дръпна на друга страна и чух гласа на Касем-Идвам.
-Идвай, идвай...-изръмжах
Не бях много далече...Няколко пресчки по-надолу от къщата на Скай и Дерек, но съвсем изгубих представа къде се намираха тези пресечки. Спрях се и зачетох плакатите по тухлените стени. Не знаех, че пласират дрога чрез плакати...Хъм...Франк ще се зарадва.
Изсмях се. Сигурно изглеждах като пълно хахо. Извадих телефона си и заджътках тъпа игра. От тези в които подскачаш наляво-надясно и сабираш точки.
Кола изшумоля и прибрах телефона в чантата. Червена опел астра спря пред мен и вратата се отвори. От вътре ме гледаше познаия очилатко. За две кратки секунди се замислих дали да вляза. На него му беше много смешно. Скочих вътре и той се усмихна.
-И пак сори за..тфа...-изхили се Касем-На къде?
-Към центъра.-измърморих
-Вееееднага-той се усмихна още по-широко и тръгна
Джи Питърсън
Джи Питърсън

Брой мнения : 52
Join date : 04.12.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите