My new world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кастинг за Before you came

2 posters

Go down

Кастинг за Before you came Empty Кастинг за Before you came

Писане  Master ^^ Съб Дек 04, 2010 7:57 pm

В главната роля:
Име:Анна Кимбърли Стюърт
Години:18
История:Когато е на 16 се влюбва в Джо и заживява с него. Родителите й са много против, но въпреки това тя се скарва с тях и избягва с него. Оказва се че те са били прави и Джо е пълен кретен:пуши, пие, дрогира се. Еднственото, което го интересува е приятелите му. В това време двамата с Анна са бедни като църковни мишки, а тя е бременна.
Допълнително:Мажоретка
Име:Питър Кембъл
Години:18
История:Умника на класа, незабележим. Единственото, което прави в живота на Анна е да й подсказва по математика. Всъщност, тя дори не знае името му. Един ден се записва в отбора по футбол. Така се запознава с Джо, капитана на отбора по футбол и следователно с Анна. Тя не му обръща много внимание, въпреки, че той всярчески се мъчи да й помогне да оправи бъркотията в живота си.
Име:Джо
Години:18
История:Пълен кретен, не го интресува нищо. Голям женкар. Бие Анна и нанася прсихически тормоз върху нея.
Име:Ники
Години:18
История:Най-добрата приятелка на Анна. Помага й постоянно и е до нея винаги.
Добълнително:И тя в отбора на мажоретките, мрази Джо.

Кастинг:
За ролята на Анна-Монолог. Мрачна, малка стая. Сънували се кошмар. В монолога обсъждате гадния си живот. Направете го колкото може по-трогателно и тъжно! Тя още не е казала на Джо за бебето, понеже миналата вечер пак е бил пиян.
За ролята на Джо-Побой над Анна. Направете го колкото по-може описателно и жестоко.
За ролята на Питър-Любовна сцена с Анна. Колкото може по-нежни, бъдете поети, не квартални хулигани, който насилват момиче в тоалетната на даскалото!
За ролята на Ники-Първият миг в който зървате малката Чарли/бебето/Внимание на светлината, кожата й, колко мека е, какъв цвят е, как мирише...

Второстепенни роли:
Сара
Крис
Маги
Франсис
Вики
Ясмин

Master ^^
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 01.12.2010

https://becomeastar.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кастинг за Before you came Empty Re: Кастинг за Before you came

Писане  xx_diddie_xx Нед Дек 05, 2010 12:05 am

За ролята на Анна:
-Цялата стая бе потънала в мрак,като живота ми.Така се описваше тази бъркотия.Целият ми живот се преобърна.Любовта ми стана най-големият ми кошмар. Толкова съм млада,а вече и бременна.Сълзите капеха неуморно от очите ми.Избърсах ги,но усетих топлината им отново.Осъзнах,че сълзите ми са като многобройни като всички тези грешки които извърших.Като всички неща които причиних на родителите си.Колко хора още щях да нараня ?? Осъзнах грешката си.Осъзнах я !! Но твърде късно .. Бях погубила всичко.Себе си..Родителите си и малкото бебче в корема ми.Как щеше да живее то с майка като мен ?? С Баща като Джо ?? Забога,той пуши,пие и се дрогира!! Ако разбере за това бебе ще ме убие!Ще ме принуди да го махна!! Немога да направя това!Немога.. Как бих живяла с мисълта какво съм причинила но това невинно същество ?? Какво да правя Господи,какво ?? Защо трябваше да ми се случва?? Защо ,защо ?? Толкова съм объркана!Какво ще се случи с детето ми ?? С мен и Джо ?? Какво да правя ??
Боже моля те със цялото си сърце да ми помогнеш !! Нуждя се от теб !!
-заплаках още по силно и се сгуших в ъгъла обляна в сълзи.
xx_diddie_xx
xx_diddie_xx

Брой мнения : 92
Join date : 04.12.2010

Върнете се в началото Go down

Кастинг за Before you came Empty Re: Кастинг за Before you came

Писане  Master ^^ Нед Дек 12, 2010 6:39 pm

Честито! Получаваш ролята!

Master ^^
Admin

Брой мнения : 64
Join date : 01.12.2010

https://becomeastar.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кастинг за Before you came Empty Re: Кастинг за Before you came

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите